ČLANI DRUŠTVA SONČEK POSAVJE NA PAŠMANU

 Društvo Sonček Posavje je konec junija izvedlo že drugo zdravstveno terapevtsko kolonijo na Pašmanu.

SONČKOV PUSTNI TOREK

 V torek je bilo v Centru Sonček Krško precej veselo,saj je Društvo Sonček Posavje izvedlo pustno rajanje,

SONČKOVA ZIMSKA ZTK V KRANJSKI GORI

Društvo Sonček Posavje je že pričelo z večjimi projekti v letošnjem letu 2020, saj smo že izvedli  zdravstveno terapevtsko kolonijo v Kranjski Gori.

Posavski Sončki prejeli donacijo od Petrola

 

Družba Petrol tudi konec lanskega leta, že deveto leto zapored, izvaja vseslovensko humanitarno akcijo Naša energija povezuje, s katero sredstva, predvidena za nakup poslovnih daril

POSAVSKI SONČKI SMO SI OGLEDALI ČOKOLADNICO ZOTTER

  Res,da je naše sončke v decembru obiskal Dedek Mraz,jih obdaril, hkrati pričaral decembrsko vzdušje,smo se odločili,da naše člane 22.12.2019 popeljemo še na ogled čokoladnice Zotter

Tudi letos se je Dedek Mraz odločil,da z svojim spremstvom v nedeljo 15.11. obišče (letos v gostišču Senica)člane Društva Sonček Posavje.

Na začetku pričakovanja na Dedka Mraza, je predsednice društva Nataše Solomun, predstavila samo delovanje društva do sedaj (v letošnjem letu in v letu 2020 začeli  sodelovati v programu PEGAS in projektu MOST),kar je za društvo velika dodana vrednost. Z sodelovanjem v programu Pegas je sedaj lahko jezdenje (pokrita jahalnica) skozi celo leto,preko programa Most,pa sodelujemo v kolonijah s strokovnim kadrom,kateri doprinese udeležencem veliko boljše in kvalitetnejše kolonije. Po njenem nagovoru ali predstavitvi,je sledil še pozdravni nagovor g. Petriča iz Lions Cluba Brežice in predsednika Društva ljubiteljev motorjev Matija Gubec (vrednostni bon od donatorjev kostanjevega piknika)Matjaža Gomilška,po kosilu pa so učenci OŠ Koprivnica z igro in pesmijo priklicali Dedka Mraza,kateri je skupaj s snežinkami podelil darila (Lions Club Brežice,nekaj daril tudi iz projekta Most) članom in članicam  društva. Društvo Sonček Posavje se zahvaljuje vsem sončkom,gostom,staršem,skrbnikom,gostišču Senica ,skratka vsem,ki so kakorkoli pomagali,da so naši člani dočakali Dedka Mraza in ,da so lahko v tako velikem številu preživeli čudovito nedeljsko popoldne.    Anton Hruševar  

 • DSC06199
 • DSC06215
 • DSC06229
 • DSC06239
 • DSC06243
 • DSC07845
 • DSC07851
 • DSC07864
 • IMG_1281
 • IMG_1290
 • IMG_1478---Kopija
 • IMG_1679

Sonček Posavje na Facebook-u

V društvu smo vedno veseli pomoči.

Prijavi se

Go to top