ČLANI DRUŠTVA SONČEK POSAVJE NA PAŠMANU

 Društvo Sonček Posavje je konec junija izvedlo že drugo zdravstveno terapevtsko kolonijo na Pašmanu.

SONČKOV PUSTNI TOREK

 V torek je bilo v Centru Sonček Krško precej veselo,saj je Društvo Sonček Posavje izvedlo pustno rajanje,

SONČKOVA ZIMSKA ZTK V KRANJSKI GORI

Društvo Sonček Posavje je že pričelo z večjimi projekti v letošnjem letu 2020, saj smo že izvedli  zdravstveno terapevtsko kolonijo v Kranjski Gori.

Posavski Sončki prejeli donacijo od Petrola

 

Družba Petrol tudi konec lanskega leta, že deveto leto zapored, izvaja vseslovensko humanitarno akcijo Naša energija povezuje, s katero sredstva, predvidena za nakup poslovnih daril

POSAVSKI SONČKI SMO SI OGLEDALI ČOKOLADNICO ZOTTER

  Res,da je naše sončke v decembru obiskal Dedek Mraz,jih obdaril, hkrati pričaral decembrsko vzdušje,smo se odločili,da naše člane 22.12.2019 popeljemo še na ogled čokoladnice Zotter

  Res,da je naše sončke v decembru obiskal Dedek Mraz,jih obdaril, hkrati pričaral decembrsko vzdušje,smo se odločili,da naše člane 22.12.2019 popeljemo še na ogled čokoladnice Zotter

,ter na ogled predbožičnega Graza.  Organizirali smo voden ogled tako, da je bilo že na samem avtobusu  vsem prisotnim predstavljena sama zgodovina in nastanek čokoladnice ter nadaljnji potek ogleda. Da naši sončki ne bi omagali, je pred ogledom čokoladnice sledil postanek za pijačo in malico z domačimi dobrotami,katere so pripravili za na pot: Aktiv Kmetic Bizeljsko,Matjaž Sotler,Društvo ljubiteljev suhomesnatih dobrot Leskovec pri Krškem,za starejše Vinarstvo Kerin,seveda pa tudi sami člani društva in Društvo Sonček Posavje .Po postanku smo nadaljevali do čokoladnice Zotter, kjer je po ogledu predstavitvenega filma, sledila pokušina preko štiristo vrst različnih okusov čokolad. Z okusom različnih čokolad v ustih smo nadaljevali pot do Gradca, kjer smo si na glavnem trgu lahko ogledali novoletne okrasitve, katedralo, predbožične stojnice, se okrepčali, žal pa zaradi toplega vremena ni bilo ledenih jaslic, za katere vsako leto porabijo okoli 50 ton ledu. Društvo Sonček Posavje se zahvaljuje vsem, ki so kakorkoli pomagali, da so naši člani doživeli  ali videli zopet nekaj novega,sladkega,se družili kljub deževnemu vremenu, članicam društva kmetic  Bizeljsko pa tudi hvala za čestitko in lepe želje.      Anton Hruševar

 • DSC08511
 • DSC08519
 • DSC08523
 • DSC08530
 • DSC08536
 • DSC08537
 • DSC08541
 • DSC08552
 • DSC08587
 • DSC08592
 • DSC08606
 • DSC08609
 • DSC08621
 • DSC08635
 • DSC08636
 • DSC08650
 • DSC08655
 • DSC08679

Sonček Posavje na Facebook-u

V društvu smo vedno veseli pomoči.

Prijavi se

Go to top