ČLANI DRUŠTVA SONČEK POSAVJE NA PAŠMANU

 Društvo Sonček Posavje je konec junija izvedlo že drugo zdravstveno terapevtsko kolonijo na Pašmanu.

SONČKOV PUSTNI TOREK

 V torek je bilo v Centru Sonček Krško precej veselo,saj je Društvo Sonček Posavje izvedlo pustno rajanje,

SONČKOVA ZIMSKA ZTK V KRANJSKI GORI

Društvo Sonček Posavje je že pričelo z večjimi projekti v letošnjem letu 2020, saj smo že izvedli  zdravstveno terapevtsko kolonijo v Kranjski Gori.

Posavski Sončki prejeli donacijo od Petrola

 

Družba Petrol tudi konec lanskega leta, že deveto leto zapored, izvaja vseslovensko humanitarno akcijo Naša energija povezuje, s katero sredstva, predvidena za nakup poslovnih daril

POSAVSKI SONČKI SMO SI OGLEDALI ČOKOLADNICO ZOTTER

  Res,da je naše sončke v decembru obiskal Dedek Mraz,jih obdaril, hkrati pričaral decembrsko vzdušje,smo se odločili,da naše člane 22.12.2019 popeljemo še na ogled čokoladnice Zotter

 

Družba Petrol tudi konec lanskega leta, že deveto leto zapored, izvaja vseslovensko humanitarno akcijo Naša energija povezuje, s katero sredstva, predvidena za nakup poslovnih daril

, nameni posameznikom, društvom in projektom v lokalnih skupnostih, ki jih izberejo zaposleni na Petrolovih prodajnih mestih po Sloveniji. Poslovodje  Patricija Zupančič, Tadej Čepin, David Kržan, Primož Bogovič, Jože Stanič, Edvard Jankovič, Mojca KraljPeter Polovič in Boštjan Mirt so sredstva v višini 1800 evrov predali Društvu Sonček Posavje, ki jih bomo porabili za programe, ki jih izvajamo in sicer se bodo sredstva porazdelila na hipoterapijo-terapevtsko jezdenje, nevrofizioterapijo, ples na vozičkih, pohodništvo za gibalno ovirane , aktivno preživljanje prostega časa oseb s cerebralno paralizo in ostalimi motnjami v razvoju. Srečni in veseli smo, da so nas opazili, prepoznali in namenili sredstva prav nam. V našem društvu imamo zelo širok program, ki ga prilagajamo glede na potrebe uporabnikov, glede na to, da so naši otroci, mladostniki in odrasli s cerebralno paralizo in ostalimi motnjami v razvoju  v večini odvisni od pomoči druge osebe, smo zelo srečni, da jim lahko olajšamo življenje in pripravimo program, ki ga potrebujejo za čim boljše in kvalitetnejše življenje.....Predstavniki Petrol-ovih prodajnih mest so poudarili, da je v življenju vsakega posameznika pomembna energija, ki nam vsem skupaj prinaša pozitivne občutke. Z donatorskimi sredstvi so napolnili tudi energijo naših src - članov Društva Sonček Posavje.         Anton Hruševar

  • DSC00175
  • DSC00179
  • DSC00188
  • DSC00202
  • DSC00208
  • DSC00211

Sonček Posavje na Facebook-u

V društvu smo vedno veseli pomoči.

Prijavi se

Go to top